Sienos griovimo kaina

Gerėjant laikams, augant ekonomikai, bei augant žmonių pajamoms, vis daugiau žmonių stengiasi pagerinti savo buitį. Dažnai net nepastebime atplyšusio tapeto, ar nutrupėjusios ar įskilusios sienos bute. Todėl remontas bei sienos griovimo kaina aktuali, bei norint pakeisti esamą būstą ir atsižviežinti. Remonto darbai prasideda nuo kelių etapų:

  1. Planavimo darbai;
  2. Griovimo darbai;
  3. Sienų dažymo darbai;
  4. Likę apdailos darbai;

Taigi kadangi mes šiame puslapyje diskutuojame apie griovimo darbus paliesime tą dalį, kuri aktuali, norint atsinaujinti, tai yra patalpų perplanavimą, bei sienos griovimo kaina.

Pirmiausia atliekant betkokį remontą, reikia atlikti planavimo darbus. Nuspręsti ką norite keisti būste, ar tik perdažyti sienas, ar padidinti patalpas, nugriaunant sieną tarp jų. Dažniausiai žmonės sujungia tualeta su vonia, griaudami sieną tarp jų, bei svetaine su virtuve tai pogi griaudami sieną tarp jų.

sienos griovimo kaina

Visų pirmą nuo griaunamos sienos dydžio. Jeigu nuspręsite griauti ar pjauti angą durims, tai bus žymiai mažesnė kaina, negu griaunant visą sieną. Kaip matome sienos griovimo kaina priklauso nuo juos dydžio. Visi žinome kad nugriovus sieną, lieką daug statybinių atliekų. Šias atliekas reikia sukrauti į maišus ir nunešti iki transporto priemonės su kuria bus vežama utilizuoti, kadangi žmonių darbo jėga kainuoja, sienos griovimo kaina priklauso nuo aukšto kuriame ji bus griaunama.

Pagrindinė sienos griovimo kainos dedamoji yra sienos tipas. Jeigu siena paprasta, jos griovimui nereikalingi griovimo leidimai bei kita dokumentacija, todėl tokie griovimo darbai daug nekainuoja. Bet jeigu nusprendėte atlikti kapitalinį remontą, be laikančiųjų sienų griovimo neapseisite. Šių sienų griovimas kainuoja daugiau, vien dėl to kad yra reikalingi griovimo darbų leidimai, taip pat griovimo darbų projektas, bei kaimynų sutikimas. Pastarąjo nenusipirksite, nebent visus kaimynus papirksite, todėl reikės pasitelkti visą savo žavesį, einant pro kaimynų butus ir prašant leidimo griauti. O jeigu kurį vakarą garsiai muziką leidote, tai abejotina, kad močiutė iš apačios pasirašys.


Apbibendrindami galime pasakyti sienos griovimo kaina susideda iš:

  1. Griaunamos sienos tipo: laikančioji ar paprastoji;
  2. Griovimo darbų apimties;
  3. Statybinių atliekų kiekio;
  4. Kelintame aukšte atliekami griovimo darbai;
  5. Dokumentacijos.