Medinis namelis vaikams kaina vaikų džiagsmas kasdien

Medinis namelis vaikams kaina – vienas iš populiariausių pasirinkimų dovanoms, artėjant vasaros sezonui. Jeigu tėvai nori skatinti vaikus kuo ilgiau laiko vaikams leisti ir skatinti būti lauke, tai vienas iš geriausių pasirinkimų. Kadangi vaikai gauna ne tik medinį namelį, tačiau ir visą žaidimų aikštelę, kurioje galės mėgautis pramogomis savo kieme. Kadangi vaikus privilioti žaisti kieme ir pabėgti nuo informacinių technologijų darosi vis sunkiau, tėvai ieško visokiausių idėjų, kurios vaikus skatintų atsiplėšti nuo kompiuterio, daugiau ir aktyviau pajudėti. O jų lūkesčius visuomet išpildome mes, pagamindami vaikų norus atitinkančius medinius namelis vaikams. Tačiau kol tėvai paieškų procese, dažnai kyla įvairiausių klausimų, kurie šiek tiek sustabdo rinkimosį procesą, kol tėvai gauna visus atsakymus, tad šiandien pasistengsime į didžiąją dalį populiariausių klausimų atsakyti būtent šiuo įrašu.

Taigi, vienas iš pagrindinių klausimų tėvams, iš ko susideda medinio namelio kaina?

Tai medinis namelis vaikams kaina labai individualus dalykas. Kiekviena medinio namelio dalis turi savo kainą ir pridedant arba jas išiimant iš medinio namelio, laviruoja ir kaina. Jeigu nenorite supynių, galime nuiimti ir negaminti supynių stovo, kuris irgi sutaupys šiek tiek pinigų ir padės įsitekti į tam tikrą pinigų sumą, jeigu tokią esate nusistatę. Taip pat galima sutaupyti jeigu ir rinksitės ne dvejas supynes, o vienas. O gal jums nereikalinga smėlio dėžė su dangčiu ir jeigu gamintume atvirą smėlio dėžę tai taip pat atkristų pinigų suma.

Medinis namelis vaikams kaina

Kitas populiarius klausimus, koks medinio namelio pagaminimo terminas? Medinis namukas vaikams pagagminimo terminas priklauso nuo sezoniškumo. Žinoma, vasaros sezono metu, gamybos laikas išauga, kadangi ir užsakymų kiekis tampa kur kas didesnis negu žiemą. Tad šaltuoju sezonu, medinio namelio gamyba užtruktų apie pusantros savaitės, o artėjant šiltajam sezonui gali laikas praiilgėti iki savaitės ar net dviejų, tad jeigu reikalingas medinis namelis tam tikrai datai, būtų gerai pasidomėti, koks užimtumas ir ar tikrai spėsime pristatyti norimai dienai.

Ar galime surinkti medinius namelius? Taip, galite rinktis surinkimo paslaugą, tai papildomai kainuoja šimtą eurų. Medinį namelį dviejų patyrusių vyrų komanda renka apie dvi valandas. Tad reiktų pasiplanuoti laiką, kuomet galėtumete priimti pristatymą ir namelio montavimą. Medinis namelis vaikams kaina bei kokybė garantuota.