­­­­­­Į ką atkreipti dėmėsi renkantis medinį namelį vaikams?

Medinis namelis vaikams – tai ne tik dovana vaikui, bet ir tėvų dėmesys kokybiškai praleistam laikui lauke. Namelio dėka, vaikai turės traukos centrą kieme, kas paskatins mažiau laiko juos praleisti prie kompiuterių bei telefonų ar kitų ekranų. Šiame straipsnyje aptarsime į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis namelį savo vaikui.

Nameliui skiriamas sklypo plotas

Pirmiausia įvertinkite kiek galite skirti vietos savo sklype vaikų nameliui. Kadangi nuo to priklausys namelio tipas, bei papildomos pramogas su kuriomis nameliai komplektuojami. Jei daug vietos neturite, pavyzdžiui didesnio buto terasa, ar kotedžo sklypas dažniausiai perkamas namelis be priedų. Šiame namelyje vaikai gali žaisti bet kokiomis sąlygos. Nei vėjas nei lietus jiems nebaisus. Jeigu vietos skirti galite daugiau, tuomet renkantis namelį galima pasirinkti daugiau pramogų vaikams.

Nameliai su sūpynėmis, čiuožykla, bei smėlio dėže

Nameliai komplektuojami su papildomais priedais tokiais kaip čiuožykla, sūpynės, smėlio dėžė bei kiti. Šie nameliai užima daugiau vietos, bet suteikia vaikams daugiau pramogų. Populiariausias modelis 2021-2022 m. tarp Lietuvos tėvelių buvo pilnos komplektacijos namelis. Tai nėra stebėtina, nes tėvai linki savo vaikams visko kas geriausia, dėl to stengiasi dėl jų veiklos. Turint namelį su čiuožykla bei sūpynėmis garantuojama jog atsiskleis visi vaikų gebėjimai, lavinsis smulkioji motorika, bei fantazijos virs realybe. Nes namelis taps jų kampeliu, kur jie jausis saugūs ir galės daryti ką nori.

namelis su ciuozykla

Medinių namelių kaina

Renkantis namelį labai svarbu ir kaina, kadangi namelių kainuos svyruoja nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių. Todėl reikia nepamiršti jog namelis vaikams investicija ilgam, ir juo vaikai naudosis iki paauglystes. Prieš perkant įvertinkite tai, ir pasirinkus namelį su kuo daugiau priedų, vaikai lygiagrečiai praleis daugiau laiko jame bei lauke. Kainų amplitudė: paprastas namelis – keli šimtai eurų, namelis su smėlio dėže bei čiuožykla – šeši šimtai eurų, o namelis su žaidimų kompleksu, su laipiojimo sienele ir kt. gali kainuoti ir iki kelių tūkstančių eurų. Norint sutaupyti, rinkitės jau gamyklose pagamintą namelį, taip būsite tikri jog gausite geriausia kainos bei kokybės santyki, nes gaminant gamykloje pagal esamu projektus, bus ženkliai pigiau, nei užsakinėti pagal specialų brėžinį ir gaminti vienetinį namelį.

Tai tokios būtų mūsų rekomendacijos šiandien, linkime smagių paieškų, bei kokybiško laiko lauke Jūsų vaikams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *