Lauko nameliai vaikams su įvairiomis pramogomis vaikams

Lauko nameliai vaikams populiarūs tarp tėvų kurie augina vaikus. Šie nameliai vaikams suteikia vaikams veiklos tiek žiemą tiek vasarą, ir tampa traukos centru vaikams jų kieme. Todėl tėvams lauko nameliai tampa puikiu sprendimu norint atitraukti vaikus nuo kompiuterių ir televizoriaus ekranų.

lauko nameliai vaikams

Medinių namelių nauda vaikams

Namelių vaikams nauda yra matuojama dviem aspektais: tiesiogine ir prevencine nauda. Tiesioginė nauda vaikams yra laiko praleidimas gryname ore, sportavimas, smulkiosios motorikos lavinimas, socialinis bendravimas su kitais vaikais ir sveikatingumas. Prevencinė nauda – mažiau laiko praleidžiama prie kompiuterių ekranų, telefonų bei kitų technologijų. Vaikai mažiau laiko sėdi netaisyklingoje pozicijoje, kas sumažina rizika netaisyklingos laikysenos išsivystymui. Kaip matote mediniai nameliai vaikams turi tiek tiesioginės tiek prevencinės naudos mažylių sveikatai. Todėl verta į tai atkreipti dėmesį dvejojant ar verta įsigyti medinį namelį savo vaikams.

Mediniai nameliai komplektacija

Mediniai nameliai vaikams populiarūs su papildomais priedais. Priedai ir komplektacija užsakoma papildomai prie bazinio namelio užsakymo. Todėl galite rinktis įvairiausius priedus: čiuožyklas, sūpynės, virvines kopėtėles, smėlio dėžę, vairus, rankenėles ir kitus priedus. Todėl kuo daugiau priedų prie namelio užsakysite tuo vaikai turės daugiau pramogų ir ilgiau bus lauke, taip patirdami tiesioginę ir prevencinę naudą.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Lauko nameliai vaikams gaminami iš pušies ir eglės medienos. Ši mediena atspari lauko sąlygoms tinkamai ją apdorojus. Tai yra lentas išdžiovinus, atrinkus, nuobliavus ir impregnavus kelis kartus. Tokiu būdų užtikrindami gamintojai medinio namelio atsparumą lauko sąlygoms, pačia namelio kokybę ir ilgaamžiškumą. Vertėtų paminėti, kad namelio tarnavimo laikas yra labai ilgas, kartais siekia net dešimtmetį, todėl ir namelį vertėtų pirkti brangesni su daugiau priedu. Tuomet vaikai turės daugiau pramogų visą šį laikotarpį.

Kadangi lauko nameliai vaikams nauda yra akivaizdi, o kokybės ir kainos santykis puikus tėveliai renkasi namelius su įvairias priedais. Populiariausi nameliai komplektuojami su čiuožykla, keliomis sūpynėmis, bei smėlio dėže. Tokia namelio komplektacija puikiai tinka vaikams įvairaus amžiaus, net ir užaugę vaikai mielai ateina pasisupti ar a pačiuožinėti nuo čiuožyklos.

2 komentarai apie “Lauko nameliai vaikams su įvairiomis pramogomis vaikams”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikų nameliai puikiai padeda sudominti vaikus praleisti laiką lauke

  2. Atgalinis pranešimas: Vaikų mediniai nameliai su priedais – Elektrikas-Siauliai.LT

Komentarai yra išjungti.