Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla

Vis populiarėjant mediniai nameliai vaikams su čiuožykla temai, dažnai susiduriame su tokiais klausimais: kaip išsirinkti? Kokį pirkti? Kiek kainuoja medinis namelis ir kitais klausimais. Ką pastebėjome jog, norint išsirinkti medinį namelį savo vaikams, dažniausiai tenka praeiti ,,karo“ kelius kol surasite sau patinkantį, tinkantį prie sklypo reljefo, bei funkcionalų medinį namelį. Taigi, kad būtų paprasčiau papasakosime kaip išsirinkti medinį namelį, kokios jų rūšis iš ko gamina ir kt.

Iš kokios medienos gaminami mediniai nameliai?

Pirmiausia pakalbėkime apie mediena iš kurios gaminami nameliai. Šiems nameliams gaminti dažniausiai pasirenkama pušies arba eglės medieną. Priklausomai nuo lentpjūvių turimos. Kadangi spygliuočių mediena yra puiki statybinė medžiaga kuri užtikrina ilgaamžiškumą. Supjovus reikia ilgio lentas, jos yra džiovinamos specialioje kameroje. Po džiovinimo sutraukinėjusios lentos yra išrenkamos, ir impregnavimui bei dažymui paliekamos tik kokybiškos ir gerai nuobliuotos lentos. Šis procesas ne tik užtikrina, kad mediena laikys ilgai ir nepus, bet ir vaikų saugumą, nes vaikai nepagaus rakščių, ar kitų sužeidimų nuo medžio.

Kokie mediniai nameliai populiariausi?

Populiarumu pasižymi medinis namelis su čiuožykla kurie yra komplektuojami su papildomais priedais vaikams. Kartais namelyje gali nusibosti, o visi kiti papildomi priedai tikrai sudomins vaikus ir paskatins juos leisti laiką gryname ore. Taigi šie priedai yra: sūpynės, dažniausiai komplektuojamos dvi, kad jūsų vaikas galėtų suptis su draugu ar broliu ar sese. Taip pat čiuožyklą greitam pabėgimui iš namelio, bei smėlio dėže fantazijai bei kūrybai lavinti. Ko gero nesuklysime sakydami jog alpinizmo sienelė yra neatsiejama medinio namelio dalis, todėl jog, lipti laiptais į jį neįdomu, o kopti per sienelę žymiai įdomiau.

mediniai nameliai vaikams

Garantijos

Medinių namelių gamintojai, kokybės garantijai skiria dvejus metus. Jeigu jums supelyjo, ar kitaip namelio brokas pasireiškė, visada galite kreiptis į medinių namelių gamintojus ir jie uztikrins kad namelių brokas būtų pašalintas.

Pristatymas ir vaikiškų namelių surinkimas

Visada prieš perkant namelį natūralu jog kyla klausimas, kaip jie bus pristato ir kaip reikės juos surinkti. Tai pirmiausia nameliai pristatomi lentų ryšulyje su kurjeriu jums į namus. Todėl turint laiko su išsamia instrukcija galėsite surinkti namelį patys ir neskubant vadovaujantis instrukcija teisingai jį surinkti. Jeigu jums atrodo kad namelių surinkimas per sudėtingas, visada galite kreiptis į gamintoją. Gamintojai teikia surinkimo paslaugas visoje Lietuvoje, todėl sumokėjus papildomai galėsite mėgautis kokybiškai surinktu mediniu nameliu savo kieme.

mediniai nameliai vaikams su čiuožykla

Mediniai nameliai kaina

Mediniai nameliai kaina yra vienas iš pagrindinių klausimų renkantis namelį. Kadangi nameliai tarnauja visą vaiko vaikystę derėtu išrinkti brangesni su daugiau pramogų namelį, nes jis džiugins vaikus labai ilgai. Medinio namelio kaina priklauso nuo namelio dydžio ir komplektacijos. Norint sužinoti tikslią kainą, nubraižykite savo norimo namelio brėžinį ir gamintojai paskaičiuos tikslią kainą.